Anyvape FuryTank

Více pohledů

Anyvape FuryTank
Cena s DPH

Běžná cena: 599,00 Kč

Special Price 249,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Anyvape FuryTank s výbornou tvorbou dýmu a podáním chuti.
Popis

Detaily

FurytankPropracovaný atomizer od Anyvape umožňuje provoz s komerční hlavou 0,3 ohmu nebo s hlavou, kterou lze velmi jednoduchým způsobem přemotat a snížit tak náklady na provoz. Hlava, která je určena pro výměnu spirálky je již opatřena spirálkou o odporu 0,5 ohmu. Atomizer má v základně regulaci přívodu vzduchu. Před prvním použitím vřele doporučujeme hlavu zakápnout liquidem. Kapacita 4-5ml liquidu uspokojí i náročnější e-kuřáky.

Atomizer se vyznačuje opravdu velkou tvorbou dýmu.

Ujistěte se před nákupem, jestli Váš grip (Mod) umožňuje provoz s příslušenstvím s odporem 0,3 ohmu. Pokud tomu tak není, lze namotat vlastní spirálku s větším odporem.

Součástí dodávky je samotný Glassomizer s instalovanou komerční hlavou 0,3 ohmu. Dále náhradní skleněný pyrex tank, a další hlava, která umožňuje výměnu spirálek.  Baleno v dárkové krabce.

Nově byl také použit PEEK (Polyether ether ketone) - speciální materiál jako izolant mezi plusovým a minusovým pólem, odolávající vysokým teplotám. Další novinkou je Cool Fan systém - dodatečný regulovatelný přísun vzduchu, který umožní zchlazení dýmu v DripTipu. Dvě možnosti plnění - horem i dolem..

furytank

furytank

furytank

furytank

furytank

furytank

furytank

furytank

 furytank

 

 furytank

 

 

 Link na YT videa : ZDE