Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

Aspire Nautilus BDC 5ml clearomizer originál

Více pohledů

Aspire Nautilus BDC 5ml clearomizer originál
Cena s DPH
669,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Originál Aspire Nautilus BDC 5ml Clearomizer - výborná tvorba kouře ! , spodní žhavení, nerez + Pyrex sklo
Popis

Detaily

Clearomizer Aspire Nautilus BDC 5ml vyznačuje opravdu výbornou kouřivostí, za kterou nezaostává ani podání chuťi. Clearomizer k upevnění využívá závit 510. Je tedy kompatabilní se všemi běžnými eGo bateriemi a především gripy, mody. Tank Clearomizeru je z Pyrex skla! Pojme 5ml liquidu.

Clearomizer lze jednoduchým způsobem rozebrat, čímž se usnadňuje údržba a případné čistění. Náústek (drip-tip) , je řady 510 a lze ho vyměnit za jiný dle vlastního vkusu

Clearomizer má výměnnou hlavu, která je na sponí části základny. Po ukončení životnosti, lze tedy hlavu jednoduchým způsobem vyměnit.

odpory hlav :

  • 1,6 ohmu - pro napětí 3,3-5V
  • 1,8ohmu - pro napětí 3,3-6V

Clearomizer se plní po odšroubováním spodní základny: po odšroubování spodní základny s hlavou otočíme náústkem směrem dolů a plníme po stěně tanku tak, aby se liquid nedostal do středové trubičky. Poté základnu našroubujeme zpět. Při prvním naplnění počkáme alespoň minutu, než dojde k nasáknutí knotů.

Obsah balení:

  • 1x clearomizer Aspire BDC NAUTILUS
  • 2x žhavící hlava 1,6 a 1,8 ohm

Baleno v papírové krabičce a blistru

Na zadní straně krabičky naleznete kod, díky kterému si můžete ověřit originalitu výrobku přímo na stránkách výrobce ZDE

http://www.aspirecig.com