Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

Baterie GS III 3200mAh eGo

Více pohledů

Baterie GS III 3200mAh eGo
Cena s DPH
389,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Baterie s kvalitním článkem a led indikací stavu s nadstandardní kapacitou 3200mAh

* Povinná pole

389,00 Kč
Popis

Detaily

Nejsilnější baterie řady GS od prověřeného výrobce Green Sound. Baterie  jsou opatřeny prvotřídním článkem a kvalitní elektronikou, díky kterému Vám baterie zaručuje skvělou funkčnost a životnost. Baterie jsou vybaveny závitem eGo i 510 a indikátorem stavu nabití. Vyrobeno společností Green Sound, která patří mezi předním výrobce elektronických cigaret a příslušenství už několik let.

Inovovaná elektronika baterie umožňuje sledovat stav nabití článku. Po zmáčknutí se změní podsvícení tlačítka podle kondice baterie. Již se Vám nestane, že by jste vyrazili z domu s napůl vybitou baterií. Idikuje stav : 100%-50% bíle ; 50%-25% modře ; 25%-10% červeně

Funkce 5-ti klik chrání proti nechtěnému samovolnému sepnutí. Po pěti rychlých po sobě jdoucích sepnutí tlačítka dojde k uzamknutí a dalším pěti klikem k odemčení.

  • průměr : 20mm
  • celková délka : 96,5mm
  • kapacita: 3200mAh
  • doba nabíjení : 7-8 hodin
  • počet nabíjecích cyklů : cca 300x
  • obsah dodávky : 1ks baterie v krabce

porovnání s baterií GS II 2200mAh :

GS III eGo

Každá baterie je před odesláním od výrobce testována...

eGo II 2200mAh Twist