Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

Báze Revolute 50PG/50VG 4mg 100ml

Více pohledů

Báze Revolute 50PG/50VG 4mg 100ml
Cena s DPH
129,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Kapalina pro výrobu vlastních liquidů (náplní pro e-cigarety)
Popis

Detaily

Set pro vlastní, domácí výrobu liquidu. Obsahuje Beznikotinovou bázi ve 100ml lahvičce a bázi s obsahem nikotinu 20mg (v 10ml balení).

Do beznikotinové báze přidáme dvě lahvičky s 20mg nikotinu , protřepeme a necháme 24 hodin uležet. Výsledkem našeho snažení je 100ml báze s obsahem nikotinu 4mg. Množství beznikotinové báze je upraveno tak, aby po přidání nikotinové báze byl výsledný obsah vždy 100ml...

eliquid kalkulator

Důležité upozornění - Výrobek obsahuje nikotin a proto je vysloveně nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Zároveň je tento výrobek neprodejný osobám mladším 18-ti let.  Obsahuje nikotin !!! Nikotin je vysoce toxická látka a způsobuje závislost.

 

Země původu : Francie

Složení :  50% propylenglykol, 50% glycerín, 2% nikotin

Obsah : 100ml lahvička bez nikotinové báze  a 2ks 10ml lahviček s 20mg nikotinu, které jsou opatřeny dětskou bezpečnostní pojistkou.