Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

KangerTech clearomizer Evod

Více pohledů

KangerTech clearomizer Evod
Cena s DPH
109,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

KangerTech clearomizer Evod
Popis

Detaily

KangerTech clearomizer Evod Kompatibilní s eGo bateriemi. Při použití na gripech, které tento závit nemají, je nutné použít adapter 510/eGo. Trubka Clearomizeru je z Pyrex skla! Pojme 1,6ml liquidu.

Clearomizer KangerTech Evod s kapacitou 1,6ml lze jednoduchým způsobem rozebrat, čímž se usnadňuje údržba a případné čistění. Náústek (drip-tip) , je řady 510 a lze ho vyměnit za jiný dle vlastního vkusu

Clearomizer má výměnnou hlavu, která je na sponí části základny. Po ukončení životnosti, lze tedy hlavu jednoduchým způsobem vyměnit.

Clearomizer se plní po odšroubováním spodní základny: po odšroubování spodní základny s hlavou otočíme náústkem směrem dolů a plníme  tak, aby se liquid nedostal do středové trubičky. Poté základnu našroubujeme zpět. Při prvním naplnění počkáme alespoň minutu, než dojde k nasáknutí knotů.

Výrobce : KangerTech

Kapacita: 1.6ml

Odpor: 1.8ohmu

Velikost: 14.5mmx64.5mm