Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

KangerTech Evod V2 claeromizer BDC

Více pohledů

KangerTech Evod V2 claeromizer BDC
Cena s DPH
99,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

KangerTech clearomizer Evod 2 BDC s kapacitou 1,6ml , nástupce úspěšné řady Evod se spodním žhavením
Popis

Detaily

KangerTech clearomizer Evod 2 BDC se vyznačuje opravdu dobrou kouřivostí, za kterou nezaostává ani podání chuťi. Clearomizer k upevnění využívá venkovní závit na eGo bateriích tzv. eGo závit. Je tedy kompatabilní se všemi běžnými eGo bateriemi. Při použití na gripech, které tento závit nemají, je nutné použít adapter 510/eGo. Trubka Clearomizeru je z Pyrex skla! Pojme 1,6ml liquidu.

KangerTech Evod 2 BDC s kapacitou 1,6ml lze jednoduchým způsobem rozebrat, čímž se usnadňuje údržba a případné čistění. Náústek (drip-tip) , je řady 510 a lze ho vyměnit za jiný dle vlastního vkusu

Clearomizer má výměnnou hlavu, která je na sponí části základny. Po ukončení životnosti, lze tedy hlavu jednoduchým způsobem vyměnit.

Hlavy jsou stejné jako do clearomizerů Kanger T3D / AeroTank (Mini / Mega) / Protank 3 / Evod V2

Clearomizer se plní po odšroubováním spodní základny: po odšroubování spodní základny s hlavou otočíme náústkem směrem dolů a plníme  tak, aby se liquid nedostal do středové trubičky. Poté základnu našroubujeme zpět. Při prvním naplnění počkáme alespoň minutu, než dojde k nasáknutí knotů.

Výrobce : KangerTech

Obsah balení:
1x Kompletní Evod 2 BDC vč. žhavícího tělíska 1,5ohmu