Registrujte se a získejte 5% slevu na nezlevněná aromata.

GermanFlavours Nikotin Salt VPG 50/50 20mg 10ml

Neohodnoceno
59 Kč
Skladem

GermanFlavours Nikotin Salt VPG 50/50 20mg 10ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GermanFlavours Nikotin Salt VPG 50/50 20mg 10ml.

Objevte 50/50 Nikotinovou sůl a poznejte jiný způsob vapingu. Nikotinové soli zajistí lepší a rychlejší vstřebávání nikotinu v těle. Navíc méně škrábou a zabraňují tak případnému kašlání. Protože nemají žádnou vlastní chuť, nikotinové soli vedou k výraznému zlepšení chuti tekutin a příchutí. Dále je oslabena hořkost nikotinu. Nikotinovou sůl doporučujeme pro méně výkonné e-cigarety, pod systémy a potahování pusa-plíce. Nejedná se o hotový e-liquid. Pro vytvoření e-liquidu budete ještě potřebovat některou z čistých příchutí, která se s touto bází smíchá. Případně beznikotinovou bázi pro zředění.

Prvotřídní kvalitu značce GermanFlavours zajišťují ty nejlepší suroviny. Výrobní postupy se řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou výrobky testovány akreditovanou laboratoří, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU. Země původu: Německo. Přesvědčte se sami a objevte GermanFLAVOURS Salt Vape Nikotin Salt Shots.

Důležité upozornění. Výrobek obsahuje nikotin, proto je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Tento výrobek je neprodejný osobám mladším 18-ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nicotine Salts
Objem: 10ml
Množství nikotinu: 20mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: