Registrujte se a získejte 5% slevu na nezlevněná aromata.

HHC Gummies Extreme Strawberry 10ks

Novinka
Neohodnoceno
Značka: CBD
549 Kč
Skladem

HHC Gummies Extreme Strawberry 10ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC bonbóny Strawberry.

Želatinové HHC bonbóny s příchutí Jahody s obsahem 250mg HHC. Naše HHC gummies Vás nadchnou už na první pohled! Krásná zářivá barva, nádherná vůně a to je jenom začátek! Každý bonbón obsahuje 25mg hexahydrokanabinolu. V balení najdete 10 kusů. Vyrobeno v ČR.

Co je HHC?

HHC označuje prvek vyskytující se v rostlině konopí, jiným slovem kanabinoid, který se jmenuje hexahydrokanabinol. Při laboratorním zkoumání konopné byliny bylo dosud objeveno více než 100 jemu příbuzných kanabinoidů. Každý z těchto prvků má jedinečné účinky. Zastoupení HHC je v přirozené formě cannabisu minoritní, obvykle se pohybuje do 1% hmotnosti. Můžeme ho najít v konopném semínku či v pylu květenství. Díky nejmodernějším laboratorním metodám jsme schopni z konopných květů extrahovat čistý extrakt CBD, který je pod odborným dohledem díky chemické reakci postupně přeměněn na kanabinoid HHC.

HHC účinky

Účinky HHC by se daly přirovnat k účinkům THC. Je tu však jeden zásadní rozdíl - hexahydrokanabinol je dle platné legislativy ČR naprosto legální! Další podstatná vlastnost HHC je ta, že nepřináší stejné vedlejší účinky jako THC, kdy můžete při nadměrné konzumaci pociťovat stavy paranoi, mozkovou mlhu či dlouhé hodiny neschopnosti cokoliv dělat. Kanabinoid HHC má dle dosavadních informací opravdu impozantní účinky na spánek. Dle jedné ze studií prodlužuje spánkovou periodu o 80-700%! Dále by měl mít schopnost blokovat bolest, snížit hladinu úzkosti či pozitivně účinkovat při léčbě zánětu. Někteří uživatelé dokonce uvádí, že po aplikaci HHC květů zažili stavy euforie.   Rádi bychom Vás však upozornili, že HHC produkty jsou prodávány pouze pro sběratelské, laboratorní a výzkumné účely! Ke konzumaci v žádném případě nikoho nenabádáme! Upozornění: Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto