Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

Monkey - Shake & Vape - Lemon Lady V2 (Cheesecake, Citrón) 12ml

Více pohledů

Monkey - Shake & Vape - Lemon Lady V2 (Cheesecake, Citrón) 12ml
Cena s DPH
199,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Monkey - Shake & Vape - Lemon Lady V2 12ml
Popis

Detaily

Okouzlující dezert od výrobce Monkey. Jedná se o koláčový základ z jemného těsta s vrchní částí skládající se z pravé cheesecakové chuti z tvarohu a citrónu. Samotný citrón vyniká také v závěru, kde ho ještě jemně podkreslí jemná chuť sušenky.

Tuzemský výrobce Monkey Liquid uvádí kolekci vynikajících shake & vape aromat pro každodenní vaping. Aromata jsou namíchána s láskou od profesionálních českých vaperů. Důraz je kladen zejména na prokreslení všech složek v příchutích a na mimořádný chuťový zážitek. Z toho důvodu byl pro každou příchuť navržen jiný poměr a objem aromatu tak, aby bylo dosaženo jen co nejlepšího chuťového výsledku. Výrobce si dal na těchto aromatech skutečně záležet a vy se tak můžete těšit na chutně namíchané ovocné směsi, ale také na skvělé a slaďoučké dezerty. Výrobce Monkey Liquid pochází z České republiky a klade důraz na prémiovou kvalitu použitých surovin. Všechny jejich příchutě prochází přísnými testy zdravotní nezávadnosti pro uvedení na trh. Díky pečlivé přípravě každé příchutě se můžete těšit na jedinečnou autenticitu a vynikající chuť všech jejich aromat. Jedná se o aromata typu shake & vape, velkou lahvičku s příchutí tak stačí dolít základní bází, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání. Všechny příchutě ze série Monkey jsou vhodné pro celodenní vaping. Příchutě Monkey jsou dodávány ve velkých 60ml lahvičkách určených pro přípravu e-liquidu.

Postup přípravy e-liquidu Monkey Kapitán: Do 60ml lahvičky s 12ml příchutě dolijte 48ml báze. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 14 dní odležet. Nejedná se o hotový liquid!