Loulou Line - Rita - Shake & Vape - 20ml (Grepfruit, Limetka, Pomeranč, Mandarinka, Limonáda)

Více pohledů

Loulou Line - Rita - Shake & Vape - 20ml (Grepfruit, Limetka, Pomeranč, Mandarinka, Limonáda)
Cena s DPH
199,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Loulou Line - Rita - Shake & Vape - 20ml
Popis

Detaily

Příchuť Loulou v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu.

Grepfruit, limetka, pomeranč i mandarinka kombinují své sladké a kyselé tóny a dohromady se skvělou sodovkou si vychutnáte naprosto vynikající limonádu plnou svěžesti.

Exotické ovoce, domácí koláč, limonáda i ledová tříšť, tyhle dobrůtky si pro vás připravily slečny v sérii Loulou Line, stačí dolít bázi, vše pořádně promíchát a pak už si jen vychutnávat prvotřídní e-liquid. Plná výrazná chuť, intenzivní tóny a okamžité použití, Loulou Line nepotřebuje zrát a vy tak s touhle příchutí nemusíte čekat, abyste ji plně docenili.

Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných. Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Parametry:

20ml příchutě v 60ml lahvičce.