Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

PJ Empire 12ml Slushy Queen Mango Bango (Mango a Ananas) Aroma

Více pohledů

PJ Empire 12ml Slushy Queen Mango Bango (Mango a Ananas) Aroma
Cena s DPH
199,00 Kč

Dostupnost: Skladem

PJ Empire 12ml Slushy Queen Mango Bango - Kombinace zralého, sladkého a šťavnatého manga s náznaky ananasu a chladivým dotekem
Popis

Detaily

Letní ovocný mix! Kombinace zralého, sladkého a šťavnatého manga s náznaky ananasu a chladivým dotekem. Příchutě jsou dodávany v 60ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 12ml koncentrátu. Uživatel tak pouze přidá bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid. Prémiové příchutě PJ Empire jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin ve farmaceutické laboratoři v Rakousku. Jedná se o koncentrát, který se kape do báze. Díky tomu, že se nejedná o příchutě pouze pro přípravu e-liquidu, ale také o dochucovadla jídel a nápojů, je při výrobě dbáno na nejvyšší stupeň kvality. Výroba probíhá za nejpřísnějších hygienických standardů ve farmaceutické laboratoři. Nejedná se o hotový liquid.