Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

iSmoka-Eleaf EC Ceramic pro Melo, iJust 2 a Lemo 3 žhavící hlava 0,5ohmu

Více pohledů

iSmoka-Eleaf EC Ceramic pro Melo, iJust 2 a Lemo 3 žhavící hlava 0,5ohmu
Cena s DPH

Běžná cena: 74,00 Kč

Special Price 29,00 Kč

Dostupnost: Skladem

EC-Ceramic (30W-60W) je nový revoluční typ žhavicí hlavy, kde klasická spirálka z odporového drátu byla nahrazena keramickým ,,válečekem´´ Díky větší žhavicí ploše je tvořeno daleko více kouře s čistští chutí liquidu. Zabraňuje možnému protékání či prskání. Podpora režimu TC. Je plně kompatilbilní s řadou žhavicích hlav EC
Popis

Detaily

iSmoka Eleaf EC-Ceramic žhavící hlava s odporem 0,5ohm pro clearomizéry Eleaf Melo, Eleaf iJust 2, Eleaf Lemo 3. Jedná se o nový typ žhavící hlavy s keramickým "válečkem". Díky výrazně větší odpařovací ploše hlava produkuje větší množství páry a podá čistší chuť. Menší náchylnost k prskání či protékání. Tento typ spirálek s nízkým odporem je ideální pro přímé potahování do plic. ECL hlava podoporuje jak VW režim, tak teplotní režim pro nerez. Samozřejmostí je kompatibilita se starší verzí EC žhavících hlav. Parametry: Odpor: 0,5Ω Doporučený výkon: 30W-60W Materiál: Nerezová ocel (SS316) / keramika Pro clearomizéry: Melo 3, Melo 2, iJust 2, iJust 2 Mini, iJust S a Lemo 3.