Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

iSmoka-Eleaf iStick Pico X TC 75W Full Kit grip Silver

Více pohledů

iSmoka-Eleaf iStick Pico X TC 75W Full Kit grip Silver
Cena s DPH
1 199,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

iSmoka-Eleaf iStick Pico X TC 75W Full Kit grip Silver
Popis

Detaily

Eleaf Pico X s propracovaným designem, pogumovaným tělem přináší nastavitelný výkon až 75W. Pro milovníky teplotních režimů jsou zde k dispozici TC-Ni/Ti/SS a Bypass. Pod vrchní krytkou se opět nachází prostor pro monočlánek typu 18650. Nabíjení umožňuje micro USB vstup a na OLED displeji můžete sledovat stav nabití gripu, odpor atomizeru, nastavený výkon, napětí, režim a teplotu. Mezi další přednosti patří dvojitý ochranný obvod (ochrana proti přebití a podbití) nebo upgrade Firmware při aktualizaci výrobcem. K sadě přiřadil výrobce clearomizer Melo 4 D22. Využívá systém horního plnění - po odsunutí vrchní části plníte liquid otvorem přímo do těla clearomizeru o objemu 2ml. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části. Melo 4 je dodáván se žhavicími hlavami EC-M, kde žhavicí cívky jsou zastoupeny jednou ,,děrovanou destičkou´´ z kantalu (30W-75W) s rychlým procesem rozžhavení a velkou tvorbou páry. Plně kompatibilní s řadou žhavicích hlav EC

Parametry:

Grip Rozměry: 55x31x112mm

Typ baterie: Monočlánek 18650 (min.25A)

Výkon: 1W až 75W

Nastavitelná teplota - Při režimech TC-Ni/Ti/SS316/Bypass/TCR - 100°C-315°C 5 módů: TC-Ti pro titanové spirálky (regulace teploty a výkonu) TC-Ni pro niklové spirálky (regulace teploty a výkonu) VW pro kanthalové a nerezové spirálky (regulace výkonu) TC-SS316 pro nerezové spirálky (regulace teploty a výkonu) Bypass - Využívá maximální výkon gripu, bez ohledu na materiál spirálky, bez možnosti jakéhokoliv nastavení jako u mechanického gripu (Podpora všech druhů materiálu spirál)

Nabíjení: Micro USB vstup

Podporovaný odpor: 0,05Ω – 3,0Ω

OLED displej: Zobrazení stavu nabití gripu, odporu atomizeru, nastaveného výkonu, napětí, režimu a teploty. Možnost aktualizace firmwaru (možnost nahrání aktuální verze při její aktualizaci výrobcem)

Clearomizer:

Rozměry: 52,5x22mm

Kapacita: 2ml

Materiál: Nerez ocel a Pyrex (Laboratorní sklo)

Závit: 510

Plnění liquidem: Uživatelsky přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoli protékání)

Regulace přívodu vzduchu: na spodní části

Žhavicí hlavy: řada EC

Obsah balení:

1x iStick Pico X (bez monočlánku)

1x Melo 4 D22 clearomizer

2x EC-M 0.15ohm žhavicí hlava

1x Micro USB kabel

Příslušenství