iSmoka-Eleaf iStick Pico X TC 75W grip Full Kit Silver

Neohodnoceno
Značka: iSmoka-Eleaf
1 199 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

iSmoka-Eleaf iStick Pico X TC 75W Full Kit grip Silver.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eleaf Pico X s propracovaným designem, pogumovaným tělem přináší nastavitelný výkon až 75W. Pro milovníky teplotních režimů jsou zde k dispozici TC-Ni/Ti/SS a Bypass. Pod vrchní krytkou se opět nachází prostor pro monočlánek typu 18650. Nabíjení umožňuje micro USB vstup a na OLED displeji můžete sledovat stav nabití gripu, odpor atomizéru, nastavený výkon, napětí, režim a teplotu. Mezi další přednosti patří dvojitý ochranný obvod (ochrana proti přebití a podbití) nebo upgrade Firmware při aktualizaci výrobcem. K sadě přiřadil výrobce clearomizér Melo 4 D22. Využívá systém horního plnění - po odsunutí vrchní části plníte liquid otvorem přímo do těla clearomizéru o objemu 2ml. Celý clearomizér je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části. Melo 4 je dodáván se žhavicími hlavami EC-M, kde žhavicí cívky jsou zastoupeny jednou ,,děrovanou destičkou´´ z kanthalu (30W-75W) s rychlým procesem rozžhavení a velkou tvorbou páry. Plně kompatibilní s řadou žhavicích hlav EC

Parametry:
 
Grip:
Rozměry: 55x31x112mm
Typ baterie: Monočlánek 18650 (min.25A)
Výkon: 1W až 75W
Nastavitelná teplota - Při režimech TC-Ni/Ti/SS316/Bypass/TCR - 100°C-315°C 5 módů: TC-Ti pro titanové spirálky (regulace teploty a výkonu) TC-Ni pro niklové spirálky (regulace teploty a výkonu) VW pro kanthalové a nerezové spirálky (regulace výkonu) TC-SS316 pro nerezové spirálky (regulace teploty a výkonu) Bypass - Využívá maximální výkon gripu, bez ohledu na materiál spirálky, bez možnosti jakéhokoliv nastavení jako u mechanického gripu (Podpora všech druhů materiálu spirál)
Nabíjení: Micro USB vstup
Podporovaný odpor: 0,05Ω – 3,0Ω
OLED displej: Zobrazení stavu nabití gripu, odporu atomizéru, nastaveného výkonu, napětí, režimu a teploty. Možnost aktualizace firmwaru (možnost nahrání aktuální verze při její aktualizaci výrobcem)
 
Clearomizer:
Rozměry: 52,5x22mm
Kapacita: 2ml
Materiál: Nerez ocel a Pyrex (Laboratorní sklo)
Závit: 510
Plnění liquidem: Uživatelsky přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoli protékání)
Regulace přívodu vzduchu: na spodní části
Žhavicí hlavy: řada EC
 
Obsah balení:
1x iStick Pico X (bez monočlánku)
1x Melo 4 D22 clearomizér
2x EC-M 0.15ohmu žhavicí hlava
1x Micro USB kabel
Příslušenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Gripy BOX MODY
Záruka: 2 roky
Barva: stříbrná
Typ závitu: 510
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: