Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

iSmoka-Eleaf Melo 4 clearomizer Silver

Více pohledů

iSmoka-Eleaf Melo 4 clearomizer Silver
Cena s DPH
424,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Další řada oblíbeného clearomizeru Melo. Žhavicí hlavy používá již osvědčené EC a EC TC s 100% organické bavlny = čisté podání chuti. Clearomizer je vhodný pro baterie/gripy s výkonem od 30W. Objem nádržky činí 2ml. Clearomizer má regulaci přívodu vzduchu, vrchní plnění a je vyroben z nerez oceli a Pyrexu.
Popis

Detaily

Clearomizer Melo 4 se vyznačuje dokonalým zpracováním a skvělou kouřivostí. Využívá systém horního plnění - po odsunutí vrchní části plníte liquid otvorem přímo do těla clearomizeru o objemu 2ml. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části. Melo 4 představuje druhou řadu oblíbených žhavicích hlav EC, která přináší lepší kouřivost a podání chuti liquidu. Jsou plně kompatibilní s řadou žhavicích hlav EC

Velikost: 52.5x22mm

Kapacita: 2ml

Material: Nerez ocel a Pyrex (Laboratorní sklo)

Závit: 510

Plnění liquidem: Uživatelsky přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoli protékání)

Regulace přívodu vzduchu: na spodní části

Žhavicí hlavy: řada EC a EC 2

Obsah balení:

1 x Melo 4 clearomizer

1 x Žhavicí hlava EC 2 0.3ohm

1 x Žhavicí hlava EC 2 0.5ohm