Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

Joyetech eGo AIO 1500mAh

Více pohledů

Joyetech eGo AIO 1500mAh
Cena s DPH
499,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Joyetech eGo AIO je jednoduchá a výkonná ALL in ONE elektronická cigareta, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele.

* Povinná pole

499,00 Kč
Popis

Detaily

Joyetech eGo AIO je jednoduchá a výkonná ALL in ONE elektronická cigareta, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru). Nyní se Vám nemůže stát, že by clearomizer protékal na baterii, protože clearomizer je neoddělitelná součást baterie a odnímatelná je pouze vrchní část pro plnění (až 2ml) a výměnu atomizeru. Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou = ochrana před nechtěným otevřením.

Žhavící hlava již není ve spodní části, jako u ostatních clearomizerů, ale nachází se pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu. Jako žhavící hlavy používá Joyetech BF, které se již plně osvědčili v clearomizerech CUBIS. Baterie disponuje kapacitou 1500mAh. Vnitřní část náustku je spirálovitého tvaru = ochrana proti případnému prskání liquidu do úst (ocení začátečníci). Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat barvu podsvícení clearomizeru (červené, žluté, zelené, modré, indigo, bílé a fialové).

Nabíjení umožňuje micro USB vstup (e-cigaretu lze používat i při nabíjení).

aio

 

Jednoduchá výměna žhavících hlav, údržba a bezproblémové plnění

 

aio

 

Zajištění proti nechtěnému otevření, dětská pojistka

aio

 

Důmyslný náustek

 

aio

Nastavení regulace průchodu vzduchu

aio

 

aio

 

Možnosti nabíjení

 

aio

 

Kompaktní rozměr

aio

 

 

Novou hlavu je vždy nutné zakápnout liquidem !!

aio

 

 

 

 

 

Dárkové balení

 

 

AIO

 

Obsah balení:

  • 1x Joyetech eGo AIO Baterie
  • 2x BF SS316 0,6ohm žhavící hlavy
  • 1x Spirálovitý náustek
  • 1x Průhledný náustek
  • 1x Micro USB kabel

Výrobce : Joyetech