Sliquid Citron s mátou (Lemon Mint) 20mg 10ml

Neohodnoceno
Značka: Sliquid
119 Kč
Skladem
Citrusy v limonádě zjemněné mátou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplň Sliquid s nikotinovou solí. Vychutnejte si výrazně nakyslé citrusy v lahodné limonádě zjemněné příjemně nasládlými tóny. Svěží stopu zanechávají čerstvé mátové lístky, se kterými je tahle náplň dovedená k dokonalosti.

Sliquid obsahuje nikotinovou sůl. Oproti běžnému nikotinu nabízí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit, který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.

Vzhledem k tomu, že náplně s nikotinovou solí jsou určené pro menší e-cigarety a pro potahování pusa-plíce, Sliquid přichází s poměrem 50VG / 50PG. Nabízí tak vyvážený poměr produkce páry a podání chuti. Přímo ideální je také pro oblíbené pod systémy.

Prvotřídní kvalitu náplním Sliquid zajišťují ty nejlepší suroviny. Výrobní postupy se řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně Sliquid testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nicotine Salts
Objem: 10 ml
Množství nikotinu: 20 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: