Kontrola věku

U objednávek výrobků s nikotinem jsme povinni kontrolovat věk. Naskenujte prosím občanský průkaz - vše vyjma data narození, čísla OP a fota začerněte či zakryjte. Následně zašlete na adresu objednavky@kurakuvsvet.cz. Jinak bychom byli nuceni objednávku stornovat.

 

Tato stránka je přístupná od 18 let.

Potvrďte, prosím, Váš věk:

Omlouváme se,
tyto stránky jsou pro osoby starší 18 let.

Atomizer Joyetech Exceed D22 Silver

Více pohledů

Atomizer Joyetech Exceed D22 Silver
Cena s DPH
439,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Není určeno pro náplně obsahující nikotin! Joyetech EXceed D22 přináší novou generaci atomizerů EX, které přinášejí dokonalou souhru autentické chuti liquidu a velké kouřivosti. Využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části plníte liquid přímo do těla clearomizeru o objemu 2ml nebo 3.5ml (dle typu zvoleného Pyrex těla). Žhavicí hlavy EX nabízí dva odpory 0.5Ω (přímé potahování) a 1.2Ω pro ústa-plíce. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části.
Popis

Detaily

Malý a jednoduchý atomizér určený jak pro potahování způsobem pusa-plíce, tak pro přímé potahy do plic. Příjemný náustek, skvělé ovládání přívodu vzduchu, dva typy žhavících hlav a jednoduché plnění. Exceed D22 se svým 22mm průměrem výborně sedí na modech s jednou baterií a na modech s baterií integrovanou. Dvě žhavící hlavy, které jsou součástí balení, nabízí dvojí způsob potahování. S hlavou EX 0,5ohm si užijete přímé potahování do plic při nižších výkonech 20W-35W. To hlava s vyšším odporem 1,2ohm je určena pro klasické potahování pusa-plíce a stačit vám bude krásných 8W-15W. Spodní přívod vzduchu, který lze jak zcela otevřít, tak přivřít na velikost několika malých otvorů. Obsah balení a parametry 1x Exceed D22 Clearomizér 1x žhavící hlava EX 0,5Ω DL (20W-35W) 1x žhavící hlava 1,2Ω MTL (8W-15W) 1x prodloužený komín 1x skleněné tělo 3,5ml Rozměry: 37mm x 22,5mm Objem: 2ml (rozšířitelné na 3,5ml) Závit: 510 Náustek: 510, Delrin