Registrujte se a získejte 5% slevu na nezlevněná aromata.

Drippin Salt Party Dragonade (Dračí ovoce, Lesní plody, Borůvka, Malina, Ostružina) 10ml - 20mg

Neohodnoceno
Značka: Vitaestyle
159 Kč
Skladem

Drippin Salt Party Dragonade (Dračí ovoce, Lesní plody, Borůvka, Malina, Ostružina) 10ml - 20mg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sladký dračí dech nenechá klidným jediný chuťový pohárek. Exotický základ z Dračího ovoce zlehka dokresluje mistrně namíchaná směs Lesních plodů, kterým vévodí Borůvky, Maliny a Ostružiny. Výrazně sladké, nepatrně nakyslé, jednoduše vynikající.

E-liquid Drippin Salt Party s nikotinovou solí.

Šťavnaté ovocné náplně čekají jen na Vás a na to, až si s nimi naplníte svou elektronickou cigaretu. Už v prvním potahu pak rozpoutají nespoutanou párty a Vaše chuťové pohárky zaplaví výrazně silnou vlnou plnou podmanivých tónů. Chcete ochutnat sladké i kyselé spolu s chladivou koncovkou? Tak Drippin Party je přesně to, co uspokojí všechny Vaše chutě a ještě dlouho po posledním potahu si budete užívat toto silné aroma.

Série e-liquidů Drippin Salt Party obsahuje nikotinovou sůl. Ta oproti běžnému nikotinu nabízí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit, který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.

Náplně Drippin Salt Party jsou v poměru 50VG / 50PG. Ideální jsou pro méně výkonné e-cigarety, pod systémy a potahování pusa-plíce.

Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně
Objem: 10ml
Množství nikotinu: 20mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto