Registrujte se a získejte 5% slevu na nezlevněná aromata.

Flavourit Forward 70/30 18mg booster 5x10ml

Neohodnoceno
Značka: Flavourit
239 Kč
Skladem

Kapalina pro výrobu vlastních liquidů (náplní pro e-cigarety), Flavourit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikotinová báze bez chuti a zápachu pro domácí výrobu e-liquidů.

Usnadněte si míchání e-liquidů. S nikotinovou bází Flavourit nepotřebujete dokupovat booster, nikotin už máte přímo v bázi.

Jedná se o pět 10ml bází s koncentrací nikotinu 18mg/ml. Obsahuje převážně VG (rostlinný glycerin), menší poměr PG (propylen glykol) a nikotin. Tato báze je zcela bez zápachu a příchutě.

Flavourit při výrobě pracuje pouze s ingrediencemi té nejvyšší farmaceutické kvality a prémiovým švýcarským nikotinem. Výsledné produkty neobsahují žádné procento vody a nabízejí tak skutečně prvotřídní zážitek.

Veškeré produkty značky Flavourit jsou vyrobeny v České republice nejen z těch nejlepších surovin, ale i podle nejvyšších standardů. Jsou v souladu se všemi nejnovějšími legislativními požadavky České republiky i celé Evropské unie. Výrobní proces je pečlivě sledován a vám se tak do rukou vždy dostane skutečně kvalitní produkt.

Vyšší poměr VG zaručuje produkci většího množství páry a jemný hit. Jedná se o ideální bázi pro cloud chasing, pro kapací atomizéry, pro velké množství nízkoodporových tanků a přímé potahování do plic.

Každé balení Flavourit báze obsahuje speciální QR kód, pomocí kterého si můžete ověřit pravost původu. To lze také provést na oficiálních stránkách www.flavourit.team

Toto není hotový e-liquid, ale pouze báze. Pro vytvoření e-liquidu budete ještě potřebovat některou z čistých příchutí, která se s touto bází smíchá.

Složení:

  • USP Propylen glykol
  • USP rostlinný glycerol
  • USP L Nikotin

Doplňkové parametry

Kategorie: Báze
Objem: 50ml
Množství nikotinu: 18mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto