Registrujte se a získejte 5% slevu na nezlevněná aromata.

Just Juice - Shake & Vape - Brutal -Strawberry Sour Bubblegum 20ml (Žvýkačka, Jahoda)

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Just Juice
249 Kč
Skladem

Just Juice - Shake & Vape - Brutal -Strawberry Sour Bubblegum 20ml (Žvýkačka, Jahoda).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrazná chuť sladké bonbónové Žvýkačky vás zasáhne už při prvním potahu. Po rozplynutí v ústech se přidává twist v podobě nakyslé Jahody pro nezapomenutelný chuťový požitek.

Okouzlující retro cukrovinky a naprosto výjimečná a mimořádně sladká chuť, to je ve zkratce nová série příchutí Brutal, za níž stojí britský výrobce Just Juice. Celá série nabídne originální receptury slavných světových cukrovinek prověřených zubem času a zkušenostmi vaperů ze společnosti Just Juice. Unikátní, neotřelé, výrazné a do nebes sladké, příchutě Brutal nabídnou opravdový ráj na zemi. Jedná se o příchutě typu shake & vape, které budete moci vapovat po dolití báze ihned, bez nutnosti zrání. Všechny příchutě ze série Brutal prochází přísnými  výstupními kontrolami pro uvedení na trh. Jsou vyráběny z těch nejlepších možných surovin pro zachování autentické a výrazné chuti. Příchutě Brutal shake & vape jsou dodávány ve velké 60ml Chubby Gorilla lahvičce, ve které se nachází 20 ml příchutě.

Do 60 ml lahvičky s 20 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromata
Objem: 20ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto