Registrujte se a získejte 5% slevu na nezlevněná aromata.

X4 Bar Juice Kiwi, Marakuja, Guava (Kiwi, Passionfruit, Guava) 10ml - 20mg

Neohodnoceno
Značka: Vitaestyle
159 Kč
Skladem

X4 Bar Juice Kiwi, Marakuja, Guava (Kiwi, Passionfruit, Guava) 10ml - 20mg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající Tropická směs, ve které se sešly mírně kyselé tóny Kiwi, sladce aromatická chuť Marakuji a jemně nasládlé aroma exotické Guavy. Společně tvoří svěží, komplexní a hluboký mix, jenž s každým potahem odhalí další a další vrstvy tohoto bohatého koktejlu.

E-liquid X4 Bar Juice s nikotinovou solí.

Série e-liquidů X4 Bar Juice obsahuje nikotinové soli. Oproti běžnému nikotinu nabízí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit, který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.

Náplně X4 Bar Juice jsou v poměru 50VG / 50PG. E-liquid s nikotinovou solí doporučujeme pro méně výkonné e-cigarety, pod systémy a potahování pusa-plíce.

Prvotřídní suroviny, kvalitní výroba a recepty vyladěné k dokonalosti, příchutě X4 Bar už v jednorázových e-cigaretách dokázaly, že patří mezi to nejlepší a nabízí skutečně věrné a výrazné ovocné tóny, které Vašim chuťovým pohárkům učarují už při prvním potahu. Na to stejné se můžete těšit i v případě X4 Bar Juice náplní, které splňují ty nejpřísnější evropské směrnice a jsou důkazem nejvyšší kvality mezi e-liquidy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně
Objem: 10ml
Množství nikotinu: 20mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto